Babské rady a tipy

UDĚLEJ SI SÁM 7: Domácí repelent

Jak vyrobit domácí repelent proti hmyzu - babské rady | babske-tipy.czUdělej si sám  Teplo a pobyt u vody má rád snad každý z nás. Co naopak nemá rád nikdo je všudepřítomný hmyz, který nás pronásleduje na každém našem kroku, zvláště u vody. Účinnou zbraní bývá většinou repelent, který ovšem není třeba draze kupovat v obchodech a platit za značku. Lze totiž připravit i doma a je to opravdu jednoduché!

číst celý článek >

UDĚLEJ SI SÁM 6: Domácí BIO šampon

Jak vyrobit domácí BIO šampon na vlasy - babské rady | babske-tipy.czUdělej si sám  Možná budete překvapeni, jak snadná a levná může být domácí výroba takového čerstvého voňavého šamponu. Ušetří vám nejen peníze, ale navíc dopřejete svému tělu oddych od příjmu jakékoli nežádoucí chemie a konzervantů.

číst celý článek >

UDĚLEJ SI SÁM 4: Zubní pasta a bělení zubů

Jak vyrobit doma zubní pastu a jak bělit zuby - babské rady | babske-tipy.czUdělej si sám  Obchody jsou už zavřené a vám právě došla zubní pasta? Nevadí, doma si zvládnete vyrobit vlastní zubní pastu za pár kaček. Máte-li navíc zuby trochu do žluta a chcete s tím něco dělat, můžete to zkusit sami.

číst celý článek >

UDĚLEJ SI SÁM 5: Domácí epilace

Domácí epilace - babské rady | babske-tipy.czUdělej si sám  Poradíme vám, jak si lze snadno a rychle doma zhotovit směs, pomocí které zbavíte vaše nožky nechtěných chloupků. Nejméně bolestivá, nejlevnější a dost možná i nejtrvalejší epilace je pomocí cukrové pasty.

číst celý článek >

UDĚLEJ SI SÁM 3: Čistič oken, zrcadel a skla

Jak vyrobit čistič oken a skel doma - babské rady | babske-tipy.czUdělej si sám  Jak dokonale vyčistit vaše zrcadlo v koupelně nebo okno, když zrovna nemáte po ruce nějaký komerční čistič nebo alespoň klasický iron?

Vyrobte si doma přípravek na čistění skla svépomocí.

číst celý článek >

Hlavní stránka
Zdraví
Praktické
Recepty
Udělej si sám