Babské rady a tipy

Hřebíček - neuvěřitelné, co všechno dokáže

Léčivé účinky hřebíčku - babské rady | babske-tipy.czZdraví  Hřebíček byl dříve považován za ekvivalent zlata. Důvody jsou zřejmé - vlastnosti a léčivé účinky hřebíčku jsou různorodé a jeho použití v léčitelství či v přípravě pokrmů je nenahraditelné. Možná brzy zjistíte, že hřebíček dokáže mnohem více, něž si třeba myslíte. 

číst celý článek >

Jak z brambor vyždímat to nejlepší? Vařte je v páře!

Jak z brambor vyždímat to nejlepší? Vařte je v páře! - babské rady | babske-tipy.czZdraví  Spousta z nás se zajímá o to, co jí a jaké živiny do těla prostřednictvím stravy dostává. Víme však, že nevhodnou přípravou plodin se o tyto látky můžeme ochuzovat? Typickým příkladem jsou brambory bohaté na vitamín C. Jak je upravovat, abychom se o tento benefit při jejich konzumaci nepřipravovali? 

číst celý článek >

Zázračná chia semínka

Chia semínka - babské rady | babske-tipy.czZdraví  Čia semínka šalvěje hispánské jsou milimetrová šedobílá či černá semínka nadupaná mimo jiné vápníkem, antioxidanty i omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami.

číst celý článek >

Potraviny, které vám pomohou snížit krevní tlak

Jak snížit vysoký krevní tlak - babské rady | babske-tipy.czZdraví  Až 25% dospělé populace trpí hypertenzí - vysokým krevním tlakem. Kromě specializovaných léků lze snižovat krevní tlak i přírodní cestou díky vhodným potravinám.

číst celý článek >

Jak se zbavit škytavky? Rady, jak s ní zatočit.

Škytavka - babské rady | babske-tipy.czZdraví  Přichází z nenadání a dokáže znepříjemnit na chvíli život. Nemluvíme teď o tchýni, ale o spontánních stazích vaší bránice, neboli škytavky. Babských rad, jak se škytavkou skoncovat je více, najděte si tu správnou, která u vás zabere.

číst celý článek >

Podkategorie

Hlavní stránka
Zdraví
Praktické
Recepty
Udělej si sám